TMKOC'dan Mandar Chandwadkar namı diğer Bhide, Gurcharan Singh'in kayıp davasına tepki gösterdi: 'Her şeyin yolunda olması için dua ediyorum'

şermin

Member
Taarak Mehta Ka Ooltah Chashma'da (TMKOC) Roshan Singh Sodhi'yi canlandıran Gurcharan Singh, 22 Nisan 2024'ten beri kayıp. Kendisi yakın zamanda Delhi Polisi tarafından araştırılmakta olan bir CCTV görüntüsünde yakalandı. Soruşturma devam ederken Gurcharan'ın eski meslektaşı Mandar Chandwadkar, The Indian Express'e verdiği röportajda habere tepki gösterdi. (Ayrıca Okuyun: Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah oyuncusu Gurucharan Singh CCTV kamerasına yakalandı; Polis, kaybolduktan sonra şikayette bulundu)

Mandar Chandwadkar geçtiğimiz günlerde eski rol arkadaşının ortadan kaybolmasıyla ilgili soruşturmaya tepki gösterdi.
Mandar Chandwadkar Gurcharan Singh için dua ediyor

Atmaram Tukaram Bhide'nin Taarak Mehta Ka Ooltah Chashma'daki rolünü anlatan Mandar, “Bu benim için de gerçekten şaşırtıcı. Delhi ve Mumbai arasında seyahat etmeye devam ediyor. En son Aralık ayında Dilip Joshi'nin oğlunun düğününde tanışmıştık. Birlikte çok güzel vakit geçirdik ama o zamandan beri hiç iletişim kurmadık. Sadece her şeyin yoluna gireceğini umuyor ve dua ediyorum.”

HT, her zaman, her yerde kriket yakalamanın tek adresi olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!

Daha önce TMKOC'ta eşi Roshan Sodhi'yi canlandıran Jennifer Mistry Bansiwal, HT City'ye verdiği röportajda şöyle demişti: “Bir yıldır iletişim kuramadık ama dün onu aramaya çalıştım, numarası değiştirilmiş.” Hiçbiri benimle iletişime geçmediği için ekibin gösteriye yardım edip etmediğini bilmiyorum. Gurcharan iyi bir insandı, umarım güvendedir. Parmaklarımı çapraz tutuyorum.”

Gurcharan Singh kayıp kişi davası hakkında

DCP Güney-Batı Delhi Rohit Meena, ANI ile yakın zamanda gerçekleşen bir etkileşimde şunları söyledi: “Gurucharan Singh'in ailesi, onun 22 Nisan akşam 20:30'da Mumbai'ye gitmek üzere yola çıktığı yönünde bize şikayette bulundu. O zamandan beri kayıp. Bir vaka kaydettik ve bunu birçok açıdan araştırıyoruz. Görüntüleri ve teknik araştırmaları araştırıyoruz ve hatta birçok önemli ipucu bulduk.” Ayrıca şunları ekledi: “TMC'nin 365. Maddesi kapsamında bir dava kaydettik. İlk soruşturma, Haber gözetim ekipmanı kullanarak hareketinin izlenmesini ve doğrulayıcı teknik kanıtların analiz edilmesini içeriyor. Onu sırt çantasıyla yürürken görüyorsunuz.”

Haberler / Eğlence / televizyon / TMKOC'dan Mandar Chandwadkar namı diğer Bhide, Gurcharan Singh'in kayıp davasına tepki gösterdi: 'Her şeyin yolunda olması için dua ediyorum'