Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah Aktör Gurucharan Singh CCTV Kamera Tarafından Filme Alındı; Kaybolmasının ardından polise başvurdu

şermin

Member
Popüler TV şovunda Roshan Singh Sodhi rolünü oynayan Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah (TMKOC) oyuncusu Gurucharan Singh, beş gündür kayıp. En son Delhi havaalanında görüldü. Son gelişmede DCP Güney Batı Delhi Rohit Meena, polisin sizi taradığını belirten bir açıklama yayınladı. Güvenlik kamerası görüntüleri ve olayla ilgili soruşturma sürüyor. Ayrıca şunu okuyun: Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah Aktör Gurucharan Singh Kayıp; Babası polise suç duyurusunda bulundu

Gurcharan Singh en son Mumbai'ye uçağa binmek üzereyken Delhi havaalanında görüldü.
“Pek çok önemli ipucu bulduk”

ANI haber ajansına konuşan kendisi, “Gurucharan Singh'in ailesi, onun 22 Nisan akşam 20.30'da Mumbai'ye gitmek üzere yola çıktığı yönünde bize şikayette bulundu. O zamandan beri kayıp. Bir vaka kaydettik ve bunu birçok açıdan araştırıyoruz. “Film materyali ve teknik araştırmalar arıyoruz ve hatta birçok önemli ipucu bulduk.”

HT, kriketin her zaman, her yerde yakalanması için tek adres olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!

Kendisi şunları ekledi: “IPC'nin 365. Bölümü kapsamında bir dava kaydettik.” İlk soruşturma, hareketlerinin CCTV'ler aracılığıyla izlenmesini ve destekleyici teknik kanıtların analiz edilmesini içeriyor. Sırt çantasıyla yürürken görülüyor.

Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah'ın oyuncu kadrosu tepki gösteriyor

Aktör Gurcharan Singh'in ortadan kaybolması ailesini ve hayranlarını şokta bıraktı. HT City, Gurcharan'la Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah'da çalışan oyuncularla konuştu. Taarak Mehta'nın başrolünü oynayan Sachin Shroff şunları söyledi: “Onunla ancak cumartesi sabahı tanıştım. Bu programda onunla çalışmamış olsam da ekip kesinlikle aileye yardım ediyor ve ajanslarla iletişim halinde.” oldukça endişe verici.

Dizide uzun süre Gurcharan'ın eşi rolünü oynayan Jennifer Mistry Bansiwal, “Bir yıldır iletişim kuramadık ama dün onu aramaya çalıştım, numarası kapalıydı. Bilmiyorum.” Eğer takım gösteriye yardım ederse, hiçbiri benimle temas halinde olmadığı için umarım iyidir. Babası Harjit Singh de HT City'ye şunları söyledi: “Hepimiz çok gerginiz; Henüz herhangi bir güncelleme almadık.”