Krishna Mukherjee, programın yapımcısının aidat ödemediğini ve bir odada kilitli kaldığını söyledi: depresyona girdi ve kişisel hayatını mahvetti

şermin

Member
Krishna Mukherjee'nin Cuma akşamı Instagram gönderisi viral oldu. Programı Shubh Shagun'un yapımcılarına karşı ileri sürdüğü iddialar, ücretlerin ödenmemesinden makyaj odasına kilitlenmeye kadar uzanıyor.

Krishna Mukherjee

HT City ile konuşurken her şeyin 2020'de gerçekleştiğini söylüyor: “Bu gösteriyi yapmak hayatımın en kötü kararıydı. Yapımcı Kundan Shah, dövüştükten sonra iki ay boyunca bize parayı verdi. Daha sonra ödemeyi bıraktı. 13-14 saat boyunca bize çekim yaptırdılar ama çekini verene kadar hiçbir şey söylemedim ve diğer müdür olan adam kapıya vurmaya başladı ve “Tu kapde, Karke'yi değiştir, karegiyi vur” dedi.

HT, kriketin her zaman, her yerde yakalanması için tek adres olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!

Mukherjee korktuğunu ve onların yardımıyla üstünü değiştirmek için tuvalete gittiğini iddia ediyor. Daha sonra kapıyı açmaya çalıştığında dışarıdan kilitlenmişti. “'Humein Seedha Karna Aata Hai, Doosre Show Ki Heroine Bhi Seedhi Ho Gayi Thi' dediler. Yardımcı oyuncum kapıyı açmaya çalıştı ve bunu bir kıza yapamayacaklarını söyledi ama kapıyı tekrar kilitlediler. Yazar ekibinden bir kız gelip açtı ve çantamı alıp gitmemi söyledi. Ama sonra bu adamlar şöyle dediler: “Dekhte hain gaadi kaise nikalegi, Gate Band Karo”. Titriyordum ve bir şekilde arabama ulaştım ve beni takip etmeleri ihtimaline karşı arkama bakmaya devam ettim” diye ekliyor. Mukherjee ayrıca, bu konu hakkında şimdi konuşmaya karar vermesinin sebebinin yapımcıyı kovalaması olduğunu, çünkü ödemelerinin bir yıldan fazla bir süredir gerçekleşmediğini iddia ediyor.

Kundan ise bunun yerine Instagram'da Mukherjee'ye karşı uzun bir suçlama yayınladı.

Bir sonraki adımının ne olacağı sorulduğunda şu espriyi yapıyor: “Hiçbir fikrim yok.” Bu ABD şovunda olaydan sonra durmadım bile ve yapımcı bana bu iki kişinin Set'e geri dönmeyeceğini açıkça söyledi. geldiler ama ancak bir hafta sonra geldiler. Takıma bana “Pek fazla takımımız yok, kya karein” dendiğini hatırlattım. Kundan Singh, Post grubuyla birlikte daha iyi bir performans sergileyemedi.”

• YAZAR HAKKINDA
    Yazar standardı 90x90

Rishabh Suri, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT City için yazıyor. Bollywood'dan Hollywood'a, Telugu, Tamil ve Malayalam filmlerinden OTT ve TV'ye kadar her şeyi kapsıyor. …Ayrıntılı olarak görün

Haberler / HTCity / sinema / Krishna Mukherjee, programın yapımcısının aidat ödemediğini ve bir odada kilitli kaldığını söyledi: depresyona girdi ve kişisel hayatını mahvetti