Bigg Boss için Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah şöhretinden Gurucharan Singh'e yaklaşıldı; kendisini “kendi kendini yetiştirmiş bir oyuncu” olarak nit

şermin

Member
Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah'da (TMKOC) Roshan Sodhi rolüyle tanınan Gurucharan Singh, bir hafta önce kaybolmuştu. 50 yaşındaki aktörü bulmak için bir FIR başvurusu yapıldı ve çok sayıda ekip oluşturuldu, ancak onun hakkında hâlâ bir ipucu yoktu. (Ayrıca okuyun | Kayıp Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah oyuncusu Gurucharan Singh yakın zamanda evlenmek istiyordu ve mali krizle karşı karşıyaydı: rapor)

Gurucharan Singh'in Cuma günü kaybolduğu bildirildi.

Komedi dizisiyle şöhrete kavuşan oyuncuya bir zamanlar Bigg Boss adlı realite şovu için teklif gönderildiğini biliyor muydunuz? TMKOC'un bir parçasıyken sinemaya ilk çıkışını bir Pencap filmiyle yaptı. Aktör ayrıca bir zamanlar “kendi kendini yetiştirmiş bir oyuncu” olduğundan da bahsetmişti.

HT, her zaman, her yerde kriket yakalamanın tek adresi olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!
Bigg Boss için Gurucharan'a başvuruldu

Gurucharan, 2021 yılında ETimes TV'ye verdiği röportajda Bigg Boss'un 15. sezonu için görüşmelerde bulunduğunu paylaşmıştı. Ayrıca Bigg Boss OTT için kendisine başvurulduğunu da söylemişti.

Gurucharan şöyle demişti: “Bana Bigg Boss'ta olmamı istediklerini söylediler. Mumbai'ye en son geldiğimde onlara buluşmamız gerektiğini söyledim ve onlar da bana Film City'de benimle buluşmak istediklerini söylediler. Ben de dedim ki, hadi.” Film City'ye gitmekte bir sakınca yok ama sonra o saatte buluşamayacaklarını, bu yüzden daha sonra buluşabileceklerini söylediler. Ben de onlara geri dönmeyeceğimi, bunun mümkün olmadığını, beni Bigg Boss'ta istediklerini söyledim, bu doğru mu değil mi bilmiyorum.

Gurucharan'ın 2018'deki ilk filmi

2018'de Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah'ın bir parçası olan Gurucharan, bu yıl ilk filmine hazırlanıyordu. Pencap filminin adı RIPS Damanjeet Singh Sodhi'ydi. O dönemde Etimes'a yaptığı açıklamada bunun bir Hollywood işbirliği olduğunu ve filmde casus rolünü üstlendiğini söylemişti.

Gurucharan kendisini “kendi kendini yetiştirmiş bir oyuncu” olarak tanımladı

Aynı röportajda şöyle dedi: “Kendi kendimi yetiştirmiş bir aktörüm ve şimdiye kadar hayatta bir vaftiz babası olmadan ve yalnızca Tanrı yanımdayken başardım. Kahkaha en iyi ilaç olarak kabul edilir. Öyleyse neden “İnsanlar arasında yabancılaşmanın olduğu bu modern çağda insanları güldürecek, aynı zamanda onlara sevginin, hayallerin, cesaretin ve umudun mesajını verecek bir film yapmayasınız?”

Gurucharan neden TMKOC'tan ayrıldığını açıklıyor

Gurucharan 2020'de TMKOC'dan ayrıldı. Daha sonra ET Times'a konuşan kendisi diziden ayrıldığı sıralarda babasının ameliyat olduğunu söylemişti. “Ele almam gereken birkaç şey daha vardı ve hayat devam ediyordu” diye eklemişti. Açıklamamasına rağmen şunları ekledi: “İşi bırakmamın birkaç nedeni daha vardı ama onlar hakkında konuşmak istemiyorum.” Ödemelerin geç yapılması nedeniyle binayı terk edip etmediği sorulduğunda “hımm” diye yanıt verdi. pyaar mohabbat se aage badhna pasand karna chahte hain (Sevgi ve saygıyla ilerlemek istiyorum)”.

Onun ortadan kaybolması hakkında

Cumartesi günü, Delhi Polisi Özel Hücresinden bir ekip, ortadan kaybolmasını araştırmak için Gurucharan'ın Palam'daki evini ziyaret etti. PTI haber ajansına göre Delhi Polisi, Gurucharan'ın ortadan kaybolmasıyla ilgili olarak Bölüm 365 (kaçırma) kapsamında bir FIR başvurusunda bulundu. Polis, CCTV görüntülerine dayanarak onun en son 22 Nisan'da Delhi havaalanı yakınlarında bir sırt çantası taşırken görüldüğünü söyledi.

Gurucharan'ın babası kayıp ihbarında bulundu ve oğlunun 22 Nisan akşam 20.30'da Mumbai'ye doğru yola çıktığını söyledi. O zamandan beri kayıp. Aktör Mumbai'ye uçmak için buradaki evinden ayrılmıştı. Ancak şikayette kendisinin ne Mumbai'ye ulaştığı ne de eve döndüğü ve telefonuna da ulaşılamadığı belirtildi.