Anupamaa Aktörü Rupali Ganguly BJP'ye Katıldı: 'Ben de Bu Mahayagya'nın Bir Parçası Olmam Gerektiğini Hissediyorum'

şermin

Member
Film ve televizyon dizilerindeki çalışmalarıyla tanınan Rupali Ganguly, siyasi bir yolculuğa hazır. Günlük dizide sahne adıyla tanınan oyuncu, Delhi'deki Bhartiya Janata Partisine katıldı. Rupali, ANI'nin kalkınmanın 'Mahayagya'sını selamladığını aktardığında aktif siyasete olan coşkusunu dile getirdi. (Ayrıca Okuyun: Rupali Ganguly, Anupamaa'daki başrol oyuncusu Rituraj Singh'i duygusal bir notla anıyor, fotoğraflar: 'Öğrenecek daha çok şey vardı efendim')

Rupali Ganguly, Delhi genel merkezinde BJP'ye katıldı
Rupali, insanları 2024 seçimlerine katılmaya çağırıyor

Delhi genel merkezindeki basın toplantısında medyaya hitap eden Rupali, “Ek nagrik ke naate hi sahi, lekin hum sabko isme sehbhaagi hona chahiye” dedi. Aur Mahakaal aur Matarani ka aashirwaad hai ki main apne kala ke madhyam se kai saare logo se. milti hoon, bizim sarokaar hoti hoon'umuz. Main ye vikas ka mahayagya dekhti hoon'u aisa lagta hai kyu na main bhi isme sehbhaagi banu'ya sokmak için (Vatandaşlar olarak hepimiz bu seçimlere aktif olarak katılmalıyız. Mahkaaal ve Matarani'nin kutsamaları sayesinde insanlarla tanışabiliyorum ve onlarla tanışabiliyorum Dolayısıyla bu Mahayagya gelişimini gördüğümde benim de onun içinde yer almam gerektiğini hissediyorum.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!
Rupali, BJP'ye katıldıktan sonra hayranlarından dua bekliyor

“Ana yaha pe aa gayi hoon ki ana kisi tarah se Modi Ji ke bataye raaste par chalu aur desh seva me lagoo. Amit Shah ji ke netritva beni aur kuchh aisa karu jisse aaj jo log mujhe Bhajpa me shamil kar rhe hain, sabko ek din mujh par garv ho. To aap sabka aashirwad aur saath chahiye ki main jo bhi karu, sahi karu, accha karu to aap log mujhe bataiyega, aap sab to hain merhaba (Buraya Modi Ji'nin ayak izlerini takip edip ülkeme hizmet etmek ve yerine getirmek için geldim. Beni BJP'ye kabul edenlerin beklentileri “Doğru yapın ve iyi yapın, sonra bana haber verin, hepiniz bana rehberlik etmek için oradasınız” dedi.

Rupali, Anupamaa adlı televizyon dizisinde başrol oynamasıyla tanınıyor.

Haberler / Eğlence / televizyon / Anupamaa Aktörü Rupali Ganguly BJP'ye Katıldı: 'Ben de Bu Mahayagya'nın Bir Parçası Olmam Gerektiğini Hissediyorum'