Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah'dan Samay, Gurucharan Singh ile yaptığı son konuşmayı hatırlıyor ve depresyonuna ilişkin haberlere tepki gösteriyor

şermin

Member
Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah şöhretinden Samay Shah, kayıp aktör Gurucharan Singh ile yaptığı son konuşmayı hatırladı. Indian Express'e konuşan Samay, birkaç ay önce Gurucharan ile telefonda konuştuğunu paylaştı. Gurucharan'ın depresyona girdiği yönündeki haberlere tepki gösteren Samay, “O öyle bir insan değil” dedi. Samay dizide Gurucharan Singh'in karakterinin oğlu Junior Sodhi rolünü oynadı. (Ayrıca Okuyun | Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah'dan Gurucharan Singh'e Bigg Boss için başvuruldu; kendisini “kendi kendini yetiştirmiş bir oyuncu” olarak nitelendirdi)

Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah şöhretinden Samay Shah, Gurucharan Singh ile bir fotoğraf paylaşmıştı.
Samay, Gurucharan ile son konuşmasını anlatıyor

Son görüşmelerini hatırlatan Samay, “4-5 ay önce kendisiyle telefonda konuştum. Konuşma bir saat ve daha fazla sürdü ve beni motive etmeye devam etti, hayallerle koşmaktan bahsettik. Özellikle artık birlikte çalışmadığımız ve eski günleri hatırlamadığımız için onu çok özledim.” Birbirlerini en son aktör Dilip Joshi'nin oğlunun resepsiyonunda gördüklerini paylaştı.

HT, her zaman, her yerde kriket yakalamanın tek adresi olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!
Samay, depresyon hastası olduğu iddia edilen Gurucharan'a tepki gösterdi

Gurucharan'ın depresyona girdiğine dair raporlar üzerine Samay şunları ekledi: “Konuştuğumuzda mutluydu. Hala insanların onun depresyonda olduğunu söylediğine inanamıyorum. O öyle bir insan değil ama bazen insan bilincinin nasıl çalıştığını tahmin edemezsiniz. Ne zaman konuşsak çok arkadaş canlısı ve iyi biriydi, iyiydi ve sürekli beni kontrol ediyordu. Depresyona girdiğini düşünmüyorum. Ancak hiçbir zaman ailesiyle ya da arkadaşlarıyla yapacağı türden sohbetler yapmadık. Ben onun oğlu gibiydim.”

Gurucharan hakkında daha fazla bilgi

Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah'daki komik dönüşleriyle adından söz ettiren Gurucharan, diziye birkaç yıl önce veda etmişti.

Kaybolmasının ardından aktörün babası, Delhi Polisine, oğlunun Mumbai'ye gittiğinden beri aniden ortadan kaybolmasıyla ilgili ayrıntılı bir şikayette bulundu.

Gurucharan, tüm çabalarına rağmen ne Mumbai'ye ulaştı ne de Delhi'ye döndü. Telefonunun ulaşılamaması ailesini daha da endişelendirdi. Gurucharan'ın babası, oğlunun zihinsel bir sıkıntı içinde olmadığını ve ortadan kaybolmasını açıklayamayacağını iddia etti.

ANI girişleri ile