Shivangi Joshi ve Kushal Tandon nişanlanıyor mu? Oyuncular sonunda sessizliğini bozdu

şermin

Member
Shivangi Joshi ve Kushal Tandon, Barsatein Mausam Pyaar Ka adlı TV programında birlikte çalıştıklarından beri, çıktıkları yönünde söylentiler yaygınlaşıyor. Hatta bazı raporlar, nişanlanarak ilişkilerini resmileştirmeyi planladıklarını da iddia etti. Şimdi aktörler spekülasyonları reddetti ve bunların temelsiz olduğunu söyledi. (Ayrıca Okuyun: Naga Chaitanya-Sobhita Dhulipala'dan Palak Tiwari-Ibrahim Ali Khan'a: Çiftlerin sessizliklerini bozmak zorunda olduklarına dair söylentiler)

Shivangi Joshi ve Kushal Tandon, Barsatein Mausam Pyaar Ka adlı TV programında birlikte çalıştı.

Oyuncular, nişan söylentilerini yalanlamak için sosyal medya hesaplarını kullandı. Oyuncular, bağlantı söylentilerine ilk kez yanıt veriyor.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!
Sessizliğini boz

Görünüşe göre son raporlara tepki gösteren Shivangi, Instagram Stories'de şu şifreli gönderiyi paylaştı: “Söylentileri seviyorum. Her zaman kendimle ilgili hiç bilmediğim harika şeyler keşfediyorum.” Bir sonraki gönderisi nezaketle ilgiliydi. Shivangi nişan söylentilerine şifreli bir yanıt vermeyi tercih ederken Kushal daha doğrudan yanıt verdi.

Instagram Hikayelerinde şunları yazdı: “Yaar media wallloooo Ek bhathbathaooo, meri nişan horahiiii hain, bizim muje he nah pataaaaaa?????? Dövüş sanatlarımı burada, Tayland'da eğitiyorum. Aisaaaa kaiseee karletheee Hoon aaap günlüğü, en azından kimlik doğrulama mesajları ki rahkaaaa Karoo sadece bhai günlüğü mü? Ye apkeee source hain kaun (Hey medya insanları! Bana bir şey söyleyin, nişanlanıyorum ve bundan haberim bile yok??? Burada, Tayland'da dövüş sanatları eğitimi alıyorum. Bunu nasıl yapıyorsunuz? En azından Haberleri düzgünce kontrol edin. “Kaynaklarınız kim?” Katkısını desteklemek için ayrıca bir maddi eğitim oturumundan bir fotoğraf yayınladı.

Söylentiler hakkında her şeyi öğrenin

İlişki durumları hakkındaki spekülasyonlar, ekrandaki kimyaları ve ekran dışındaki dostlukları nedeniyle bir süredir ortalıkta dolanıyordu. Dizi yakın zamanda sona erdiğinden beri hayranlar, iki oyuncunun gerçek hayatta nasıl görüneceğini merak ediyordu. Gösteri Temmuz 2023'te gösterime girdi ve Şubat 2024'te yayına girdi. (Oku: Kushal Tandon: Daha az işe ama daha iyi kaliteye inanıyorum)

Bir süre önce News18'in bir raporu, Shivangi ve Kushal'ın sırasıyla 25 ve 39 yaşlarında çıktıklarını öne sürdü. Bir kaynağın, Shivangi ve Kushal'ın dizi setlerinde iyi bir dostluk geliştirdiğini ve bunun kısa sürede aşka dönüştüğünü söylediğini aktardılar. Ciddi bir ilişki içinde oldukları ve işleri bir an önce resmileştirmek istedikleri iddia edildi.

“Her ikisi de çok özel insanlar ve bu nedenle ilişkilerini halktan uzak tutmak istiyorlar. Kaynak, raporda “Zamanın geldiğini hissettiklerinde ilişkilerini açıklayabilirler” dedi.

Daha önce Shivangi'nin Balika Vadhu 2'deki rol arkadaşı Randeep Rai ile çıktığına dair söylentiler vardı. 2022'de Shivangi iddiaları yalanladı ve Randeep'i arkadaşı olarak adlandırdı. Bu arada Kushal'ın aktör Gauahar Khan ile ilişkisi vardı. Aşk hikayeleri Bigg Boss setinde başladı. Birlikte bir yıl geçirdikten sonra 2014 yılında yollarını ayırdılar.