Komedyen Paritosh Tripathi, Karan Johar'ın gösterisini taklit nedeniyle eleştirdi: Gelecekte daha dikkatli olacağız

şermin

Member
Film yapımcısı Karan Johar'ın, komedyen Kettan Singh'in Madness Machayenge'nin tanıtımındaki taklit hareketinden duyduğu üzüntüyü dile getirmesi: Duniya Ko Hasayenge, kadrodan çılgınca ayrıldı. Şimdi komedyen Paritosh Tripathi rol arkadaşını savunmak için öne çıktı ve hepsinin Karan'a çok saygı duyduğunu söyledi. (Ayrıca Okuyun: Komedyen Kettan Singh, Karan Johar'ın kendisini taklit etmesinden dolayı üzülmesinin ardından özür diler: 'Canını yakmak istemedim')

Komedyen Paritosh Tripathi, Karan Johar'ın herkesin ona çok saygı duyduğunu bilmesini istiyor.
Paritosh tartışmaya tepki gösterdi

“Şovdaki komedyenlerin hiçbiri kimseyi gücendirmek veya incitmek niyetinde değil. Yaptığımız işin arkasında yatan niyet asla bu değildir. Biz sadece insanları güldürmek ve bunu yapmak için komiklik becerilerimizi kullanmak istiyoruz” diyor Paritosh bize.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Aktör, yazar, sunucu ve stand-up komedyeni şunları ekliyor: “Aslında Kettan, Karan'ın büyük bir hayranı efendim. Bir insanın birisini taklit etmesi, o kişinin karşısındaki kişiye ne kadar hayran olduğunu gösterir… Kişinin her detayını, her duygusunu, her hareketini nasıl algıladığını gösterir. Gösteriyle kimseyi rahatsız etmek ya da başkalarına zarar verdiğimiz izlenimini vermek istemiyoruz.”

Karan'ın eylemi eleştiren sosyal medya paylaşımının neden olduğu öfkeye bir göz atan Paritosh, şöyle açıklıyor: “Niyet asla kimseyi incitmek değil. Aslında tam tersini başarmak istiyoruz. Hepimiz aynı alandan geliyoruz ve büyüklerimize ve ikonlarımıza büyük saygı duyuyoruz. Eylemler iyi bir yürekle gerçekleştirilir. Genellikle kimseye zarar vermemelerine dikkat ederiz. Ama artık kimsenin bizim hakkımızda kötü hissetmediğinden emin olmak için gelecekte daha dikkatli olacağız.”

Burada kendi görüşünü açıklamak için bir örnek seçiyor: “Şovda insanları onların önünde kızartıyorum ve onlar bunun nereden geldiğini biliyorlar.” Biz bir sınırı koruyoruz ve asla onu aşmıyoruz. Bunun dışında tüm ekip, Karan'ın onu gücendirmek istemediğimizi bilmesini istiyor. Basit bir şekilde yapıldı.”

Ne oldu

Pazar günü Karan, Kettan'ın komedi şovu 'Madness Machayenge – India Ko Hasayenge'nin tanıtımında kendisini taklit ettiğini görmekten duyduğu öfkeyi Instagram Stories'de dile getirdi. Karan, kanalın veya komedyenin adını özel olarak belirtmese de eylemi eleştirdi ve “tatsız” olarak nitelendirdi. Kettan bu hareketten dolayı özür dilediğinde hangi programdan bahsettiği doğrulandı.

Karan şunları yazdı: “Annemle birlikte oturup televizyon izliyordum… ve sözde saygın bir kanalda bir realite komedi programının reklamını gördüm… bir komedyen beni son derece tatsız bir şekilde taklit ediyordu… Ama benim beklediğim de bu. troller, yüz ifadeleri ve isimsiz insanlar.” Sektörünüzün 25 yılı aşkın bir süredir sektörde olan birine saygısızlık yapması, yaşadığımız zamanlar hakkında çok şey anlatıyor… Bu beni rahatsız etmiyor bile, sadece sinirlendiriyor. Üzgünüm!”

Kettan üzgün

Karan'ın sözlerine tepki gösteren Kettan, içtenlikle özür diledi. Times Now'a verdiği röportajda Kettan, “Karan (Johar)'dan özür dilemek istiyorum efendim. Öncelikle, ne tür bir taklit yaparsam yapayım onun çalışmalarının hayranıyım çünkü Karan Johar'ı kahve programında sık sık izliyorum. Son filmi Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani'yi 5-6 kez izledim. Onun çalışmalarının ve şovunun büyük bir hayranıyım. Eğer davranışlarım onu incittiyse ondan özür dilemek isterim. Amacım onu incitmek değildi. Sadece seyirciyi eğlendirmek istedim ama özel bir şey yapacak olsaydım ondan özür dilemek isterdim.” (Oku: Karan Johar, komedyenin kendisini 'olağanüstü zevksiz' şekilde canlandırması nedeniyle onu taklit etmesinden rahatsız oldu: Bundan bahsediyor mu? ? Göstermek?)

Karan'ın tanıtıma verdiği tepkiden bahseden Karan, bölümün tamamını henüz izlemediğini söyledi. “Bölümü izlemedim. Efendim promosyona tepki gösterdi. Bölümü görmedim. Bölümü izledikten sonra insanların ve Karan'ın tepkilerini görmek isterim. Amacım gücendirmek değil efendim. Pek çok sanatçı Karan'ı taklit etmiyor efendim. Bunu birkaç yıl önce Kapil Sharma Show'da yapmıştım. Bunu ilk kez Madness Machayenge'de yaptım. Özür dilemekten başka bir şey düşünmüyorum” diye konuştu.